Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Mamy nowego sekretarza miasta!

Data dodania: 2018-12-11
Znamy już wyniki naboru na sekretarza miasta Ostrołęki. Została nim Aneta Gutowska-Grucelska, wieloletnia sekretarz gminy Olszewo-Borki. więcej »
 
 

Rzekuń: Czy mieszkańcom gminy potrzebny jest...

Data dodania: 2018-12-11
Samorząd gminy Rzekuń planuje uruchomienie żłobka. Czy tego typu placówka jest mieszkańcom potrzebna i gdzie miałaby powstać? Obecnie trwają konsultacje społeczne w tej sprawie. więcej »
 
 

Tchórzewski: "Ceny energii elektrycznej nie...

Data dodania: 2018-12-11
Minister energii Krzysztof Tchórzewski zapowiedział, że w przyszłym roku nie dojdzie do podwyżki cen za energię elektryczną. więcej »
 
 

II sesja Rady Powiatu. Zobacz nad czym obradowano...

Data dodania: 2018-12-11
W poniedziałek, 10 grudnia odbyła się II sesja Rady Powiatu. Podczas obrad radni dokonali wyboru składów osobowych komisji stałych opiniujących projekty uchwał, delegowali spośr&oacut... więcej »
 
 

Spotkanie Wigilijne w Lipnikach [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2018-12-11
W niedzielę, 9 grudnia w świetlicy wiejskiej w Lipnikach (budynek OSP) odbyło się już po raz kolejny spotkanie wigilijne zorganizowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. więcej »
 
 

Mazowieccy policjanci poszukują tego mężczyzny....

Data dodania: 2018-12-11
W środę, 5 grudnia przy ulicy Piłsudskiego w Siedlcach znaleziono zwłoki 35-letniego mężczyzny. Obecnie prowadzone jest śledztwo, które ma wyjaśnić, kto i w jaki sposób pr... więcej »
 
 

Charytatywny Bal Andrzejkowy w Kadzidle [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2018-12-11
Kilkadziesiąt par wzięło udział w Charytatywnym Balu Andrzejkowym, który odbył się w sali bankietowej w Kadzidle. Całkowity dochód z balu przeznaczony zostanie na rzecz Szkoły ... więcej »
 
 

Rozstrzygnięto konkurs na pomoc prawną

Data dodania: 2018-12-11
Wiadomo już, kto będzie świadczył nieodpłatną pomoc prawną na terenie Ostrołęki w przyszłym roku. Będzie to Stowarzyszenie Wsparcia Obywatelskiego, które zostało w... więcej »
 
 

Uczniowie z ZSP w Myszyńcu na praktykach w...

Data dodania: 2018-12-11
W ramach projektu Erasmus 11 uczniów Technikum w Zespole Szkół Powiatowych im. Ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu w zawodzie informatyk przebywało na praktykach w Hiszpanii od 4 listopada do 2 grudnia. więcej »
 
 

Pożar w Żeraniu Małym

Data dodania: 2018-12-11
Dziś nad ranem w miejscowości Żerań Mały (gmina Olszewo-Borki) doszło do pożaru. Akcję gaśniczą prowadziły trzy zastępy strażackie. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 2040
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostrołęcki

Powiat ostrołęcki – jeden z wielu powiatów utworzonych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibę powiatu odnajdziemy w Ostrołęce. Przynależą do niego gminy: Myszyniec, Baranowo,Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń, Troszyn.

Ziemie powiatu to idealne miejsce dla poszukiwaczy spokoju i wyciszenia od zgiełku miast. Bogactwo naturalnego świata zaprasza na piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, przejażdżki konne, a zimową porą na kulig. Fani wędkowania i spływów kajakiem również powinni odwiedzić tereny powiatu ostrołęckiego. Fauna jest prawdziwą skarbnicą dzikiej zwierzyny, na którą można urządzić łowieckie eskapady.       

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola