Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Profesjonalne Kursy Językowe dla każdego

Data dodania: 2013-04-12
Kategoria: Edukacja » Nauka języków
 


Education & Finance Polska Centrum Mobilnych Korepetycji zaprasza wszystkie osoby na nowoczesne i efektywne Kursy Językowe prowadzone w miejscu zamieszkania Klienta lub bezpośrednio w siedzibie naszej szkoły.

Oferujemy:

Kurs Języka Angielskiego
Kurs Języka Niemieckiego
Kurs Języka Rosyjskiego
Kurs Języka Hiszpańskiego

w trzech wariantach do wyboru : 30 /50 / 70 godzin zajęć indywidualnych lub w grupie 2-3 osobowej

Zapewniamy:

-indywidualny tok i tempo nauki
-indywidualną tematykę kursu
-możliwość bezpłatnego dojazdu Lektora do miejsca zamieszkania Ucznia
-nauka pod okiem osobistego Lektora w tym również Native Speaker 's
-materiały dydaktyczne
-nowoczesne metody nauczania
-dogodne warunki płatności
-terminy zajęć ustalane bezpośrednio z Klientem

Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzamy BEZPŁATNĄ KLASYFIKACJĘ JĘZYKOWĄ niezbędną w określeniu poziomu dotychczasowej znajomości języka obcego.

Kursy dedykowane:

-osobom wyjeżdżającym za granicę w celach zarobkowych lub turystycznych
-uczniom, studentom, maturzystom
-wszystkim innym osobom pragnącym nauczyć się języka obcego bez względu na wiek, poziom wykształcenia, zawód i inne indywidualne predyspozycje.

Oferujemy również Kursy Językowe online na całą Polskę.

Podczas przykładowego kursu Uczestnik opanowuje słownictwo, zwroty oraz wyrażenia z danej dziedziny. Program kursu zakłada m. in. poznanie podstaw gramatycznych języka obcego niezbędnych do prawidłowego formułowania zdań w języku obcym. W ramach kursu Uczestnik opanowuje zwroty oraz słownictwo specjalistyczne np. dla danego zawodu: ( opiekunek osób starszych, pomocy domowej ). Przewidziana jest także nauka swobodnej komunikacji w różnych codziennych sytuacjach np. przy robieniu zakupów, na dworcu, lotnisku, poszukiwaniu i wynajmowaniu mieszkania, pytaniu o drogę. Przewidziane zostały również proste sytuacje społeczne np. rozmowa z pracodawcą.

Nie trać już więcej czasu na dojazd do szkoły językowej decydując się na nasz kurs. Zacznij oszczędzać czas i pieniądze już dziś!!!
Oferujemy wysoką jakość za rozsądną cenę!!!!

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą !!!!

Kontakt

Zapisy i szczegółowe informacje dostępne są telefonicznie pod nr tel. 886 588 416 lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta Education & Finance Polska Centrum Mobilnych Korepetycji
ul. Gorbatowa 5A/3, 07-410 Ostrołęka

E- mail : bok@teachers.org

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostrołęcki

Powiat ostrołęcki – jeden z wielu powiatów utworzonych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibę powiatu odnajdziemy w Ostrołęce. Przynależą do niego gminy: Myszyniec, Baranowo,Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń, Troszyn.

Ziemie powiatu to idealne miejsce dla poszukiwaczy spokoju i wyciszenia od zgiełku miast. Bogactwo naturalnego świata zaprasza na piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, przejażdżki konne, a zimową porą na kulig. Fani wędkowania i spływów kajakiem również powinni odwiedzić tereny powiatu ostrołęckiego. Fauna jest prawdziwą skarbnicą dzikiej zwierzyny, na którą można urządzić łowieckie eskapady.       

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola