Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

nowy portal o nieruchomościach: www.ostroleka.nieruchomosci.pl

Data dodania: 2012-05-06
Kategoria: Nieruchomości » Wynajem
 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym, specjalistycznym portalem o rynku nieruchomości i budownictwie: www.ostroleka.nieruchomosci.pl. Portal funkcjonuje tylko na rynku lokalnym / północne Mazowsze/, obejmującym Ostrołękę oraz powiaty: ostrołęcki, ostrowski, wyszkowski, pułtuski, makowski i przasnyski. Oferty będą więc wyselekcjonowane terytorialnie. Portal działa w ramach ogólnopolskiej sieci franczyzowej portali nieruchomości i budownictwa.


Naszym celem jest stworzenie pierwszego wyspecjalizowanego, ale także przyjaznego dla użytkowników i skutecznego, portalu o nieruchomościach na rynku ostrołęckim/ sprzedaż – kupno
– wynajem nieruchomości/, budownictwie / projektanci, wykonawcy, handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi, materiałami wykończeniowymi, armaturą sanitarną itp./
Zamieszczenie ogłoszeń, w podstawowym zakresie, jest bezpłatne. Ogłoszenia wyróżnione są płatne ale koszty nie są duże. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie: www.ostroleka.nieruchomosci.pl. Zachęcamy do wspólnego kształtowania oblicza nowego portalu.
Zachęcamy do dodawania ofert ze zdjęciami.

Kontakt

Kontakt:
e-mail: kontakt@nieruchomosci.ostroleka.pl;
tel. 536-271-231

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
ostrołęcki

Powiat ostrołęcki – jeden z wielu powiatów utworzonych po reformie administracyjnej z 1999 roku. Obejmuje tereny znajdujące się w północno-wschodniej części województwa mazowieckiego. Siedzibę powiatu odnajdziemy w Ostrołęce. Przynależą do niego gminy: Myszyniec, Baranowo,Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Olszewo-Borki, Rzekuń, Troszyn.

Ziemie powiatu to idealne miejsce dla poszukiwaczy spokoju i wyciszenia od zgiełku miast. Bogactwo naturalnego świata zaprasza na piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, przejażdżki konne, a zimową porą na kulig. Fani wędkowania i spływów kajakiem również powinni odwiedzić tereny powiatu ostrołęckiego. Fauna jest prawdziwą skarbnicą dzikiej zwierzyny, na którą można urządzić łowieckie eskapady.       

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola